Naslednji naši dogodki

Za udeležbo dogodka, vas prosimo, da ob sumu okužbe še vedno upoštevate navodila NIJZ.

Društvo Vrtnica prireja dogodke praviloma trikrat v tednu. V mesecu Februarju bomo organizirali sledeče dogodke: ob sredah in petkih v dvorani na Bratovševi ploščadi 30; OB SOBOTAH pa v sodelovanju s PK FREDI v dvorani na Zadobrovški 88 v Ljubljani.

V tednu od 30.1.2023 do 5.2.2023

Sreda: 1.2.2023 od 20h do 22h : solo skupinski plesi
Petek: 3.2.2023 od 19h do 22h; preplesavanje solo skupinskih plesov, po želji pa tudi ples v parih
Sobota: 4.2.2023 od 19h do 20h bo lekcija (delavnica) – vsak teden z drugo temo: ANGLEŠKI VALČEK

od 20h do 24h: PLESNI VEČERI DRUŽABNIH PLESOV, od angleškega valčka do bachate
ob 22h bo ČETVORKA, nato še SKUPINSKI PLESI – VODENI POD VODSTVOM PLESNIH UČITELJEV PK FREDI
ter do 24 h še preplesavanje

Glasba bo mehanska, 25 minut plesa, ki mu bo sledila 5-minutna pavza

PIJAČA: BAR Plesne šole FREDI + BREZPAČNA PIJAČA dobrodošlice

Prispevek za udeležbo delavnice je 9 €, za člane Društva Vrtnica je 8 €
za plesni večer 8 €, za člane Društva Vrtnica je 6 €

AKCIJA: prispevek za oboje pa je 15 €, za člane Društva Vrtnica 12 €

Prikaži več

Naslednji dogodki ostalih organizatorjev

Trenutno ni napovedanih dogodkov ostalih organizatorjev.

Ste organizator družabnega plesnega večera in bi želeli, da obvestilo o vašem dogodku objavimo na naši spletni strani? Pošljite nam ga na E-naslov_4jpg. Če ne sovpada z datumi naših dogodkov, ga bomo z veseljem objavili. Objavljamo samo obvestila o družabnih plesnih dogodkih. Obvestil o plesnih tečajih ne objavljamo.